امروز : دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۲

خدمت شبانه روزی به مردم فهیم هشتگرد افتخار ماست . مهن

مهندس افشاری رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد در ملاقات مردمی این هفته با شهروندان از اقدامات مدیریت شهری برای توانمندسازی محلات سخن گفت.
خدمت شبانه روزی به مردم فهیم هشتگرد افتخار ماست .   مهن
یکشنبه | ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۳:۰۱ |
کد خبر : ۱۴۶۰ |
اخبار

خدمت شبانه روزی به مردم فهیم هشتگرد افتخار ماست .

مهندس افشاری رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد در ملاقات مردمی این هفته با شهروندان از اقدامات مدیریت شهری برای توانمندسازی محلات سخن گفت.

افشاری بیان کرد : در مراجعات مکرر شهروندان و حضور مستمر و مداوم اعضای شورای اسلامی شهر ، مسائل و مشکلات شهری طی ۱۰ ماه اخیر از استقرار شورای ششم مستند سازی شده و توجه به همه محلات شهر و همچنین توانمندسازی مناطق در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.

وی گفت : شهر هشتگرد به عنوان مرکز شهرستان ساوجبلاغ یکی از قدیمی‌ترین شهرهای غرب استان البرز می باشد و بخشی از این شهر که در سنوات گذشته احداث گردیده و دارای شبکه معابر و شوارع مناسب نمی باشد ، لذا موضوع در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و اقدامات لازم برای بازآفرینی بافت فرسوده و توانمندسازی محلات آغاز گردیده است .

رئیس شورا افزود : در بودجه سال جاری پروژه های مختلف عمرانی در تمامی محلات منظور گردیده است و این پروژه ها که شامل ابنیه ، راه و باند و اقدامات زیرساختی است آغاز گردیده است .

وی بیان کرد :طرح بازآفرینی بافت فرسوده شهری که شامل تعریض شوارع ، ایجاد زیرساخت ها و ساخت فضایی مناسب برای زندگی شهروندان است از جمله این طرح هاست که با تلاش شهردار محترم و حمایت اعضای محترم شورای شهر و زحمات کارشناسان شهرداری در حال پیگیری است .

افشاری افزود : پروژه های عمرانی شهرداری به طور کلی به دو دسته تقسیم می گردند که بخش اول آن شامل اجرای روکش آسفالت و بهسازی معابر شهری و ایجاد اماکن فرهنگی و ورزشی برای استفاده تمام شهروندان است ، آسفالت خیابان های اصلی و مبادی ورودی و خروجی شهر از جمله این موارد می باشد .

رئیس شورا بیان کرد : بخش دیگری از پروژه های شهرداری در جهت ارتقا زندگی شهروندان در محلات مختلف است و ایجاد جاده کمربندی در بخش جنوبی شهر می تواند علاوه بر خدمات رسانی به شهروندان ساکن در این منطقه موجب تسهیل در تردد و روانسازی ترافیک سایر معابر گردد ، ایجاد زمین های چند منظوره ورزشی در محلات مختلف نیز از جمله این پروژه ها خواهد بود .

افشاری گفت : تمامی اعضای شورای اسلامی شهر در موضوع خدمت به شهروندان یکصدا و همراه بوده و خوشبختانه این همراهی سبب گردیده تا بدون فروش اراضی متعلق به شهرداری و صرفا از محل درآمدهای جاری طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی مختلف اجرا گردیده و خدمات شهرداری در بخش‌های مختلف ارتقا یافته است .

وی تصریح کرد : استفاده از پیمانکاران ذیصلاح و متعهد با طی تشریفات قانونی سبب گردیده است تا ضمن تسریع در اجرای پروژه های عمرانی با نظارت دقیق ناظران شهرداری این پروژه ها با کیفیت بالا و روند مناسب اجرا گردد .

اولویت بندی در آسفالت معابر ، جدولگذاری و سایر طرح های عمرانی از جمله موارد مطرح شده توسط رئیس شورای اسلامی شهر بوده است .

امیدواریم رویه پیگیری مستمر و اطلاع رسانی شفاف پ مناسب مدیریت شهری هشتگرد که طی ماه های جاری تقویت گردیده است سبب گردد تا مشکلات عمده شهر از جمله تصفیه خانه و شبکه فاضلاب ، مشکل صدور مجوز ساخت در اراضی قولنامه ای ، مسائل ترافیکی بلوار اصلی شهر و... با همکاری سایر مسئولین به نتیجه مطلوب رسیده و شهروندان فهیم این شهر شاهد پیشرفت و آبادانی بیشتر آن باشند .

مزایده

  • ...

مناقصه

  • ...